Logo

Відновлювальна енергетика

Роботу в галузі відновлювальної енергетики представляє «Біогаз-Каліпсо» – наш актив, який було створено у 2019 році. Це молода компанія, але нам швидко вдалося знайти однодумців та сформувати міцну команду.

Першим нашим проектом стало будівництво біогазового комплексу потужністю 3 МВт, який будується на 2 гектарах землі в Чернігівській області. Діяльність комплексу забезпечуватимуть дві когенераційні установки провідних німецьких та голландських виробників. Враховуючи потужності компанії, географічне положення об’єкту та сприятливі для вирощування кукурудзи кліматичні умови регіону присутності, сировиною для виробництва біогазу буде силос кукурудзи. Комплексом вироблятимуться окрім електроенергії органічні добрива (дігестат).

Наступними нашими кровами є розгляд ще кількох ділянок для будівництва аналогічного біогазового комплексу у Сумській області, а також напрямок сонячної енергетики – де Групу представляє компанія «Каліпсо-Солар».

Напрям відновлювальної енергетики для нас принципово важливий, адже з позиції сталого розвитку береже довкілля, виробляє «зелену» енергію й органічні добрива, а також створює нові можливості для розвитку громад нашої присутності.